KAS AŠ IR KAS TA MINČIŲ HIGIENA?

Esu Indrė, sertifikuota koučingo specialistė, asmeninio augimo ir pokyčių konsultantė.

Po teisės studijų ir ilgamečio darbo teisės srityje, autentiško gyvenimo paieškos mane atvedė į psichologijos ir koučingo studijas, kuriose įvairių praktikų pagalba tarsi atradau ir pažinau save iš naujo bei pagaliau ištrūkau iš įsisenėjusio užstrigimo nepasitenkinimo būsenoje. Taigi iš patirties galiu sakyti, kad jei nežinai nuo ko pradėti - pradėk nuo savęs pažinimo, o visa kita pamažu paaiškės 😊

Individualaus pokalbio metu sukuriu saugią ir palaikančią erdvę ir padedu žmonėms atlikti savo Minčių higieną įvairiais gyvenimo klausimais, kur jie tuo metu jaučiasi įstrigę, nori pokyčio ar neapsisprendžia, kaip elgtis. Tikiu, kad tikrieji norai ir atsakymai slypi pačiame žmoguje, tačiau šiame reikliame, skubančiame ir reikalaujančiame nuolatinio mūsų dėmesio pasaulyje dažnai savęs nebegirdime, jaučiamės “perdegę”, emociškai pavargę, savimi nepasitikintys, abejojantys savo galimybėmis priimti ir įgyvendinti sprendimus ar daryti pokyčius. Todėl reguliari Minčių higiena ne mažiau svarbi ir reikalinga nei kūno higiena. Mano rolė šiame procese – švelniai, palaikančiai ir profesionaliai padėti rasti tiesiausią, greičiausią ir veiksmingiausią būdą atkurti ryšį su savimi, „apsivalyti“ nuo dirbtinai susikurtų problemų, baimių, išsigryninti savo prioritetus ir tiesiog pačiam save išgirsti minčių sraute.

Esu tarptautinės koučingo asociacijos ICF narė, nuolat tobulinuosi savo, kaip koučingo specialistės, įgūdžius. Daug laiko ir dėmesio skiriu saviugdai, domiuosi psichologija ir sąmoningumo ugdymu (šiuo metu studijuoju Geštalto terapiją), dvasinėmis ir somatinėmis praktikomis ir jas taikau savo kasdienybėje bei individualių sesijų metu. Individualių susitikimų metu daug dėmesio skiriu įsiklausyti, pajausti ir išgirsti tikruosius žmogaus norus bei poreikius ir tai labai padeda kartu sukurti unikalią, tik tam konkrečiam žmogui tuo metu tinkamiausią “veikimo instrukciją”.

Taip pat esu dviejų nuostabių vaikų mama ir tyrinėju šį pasaulį bei renku savas patirtis jame jau 39 metus.

MANO MISIJA

Įkvėpti ir įgalinti žmones gyventi jų autentišką gyvenimą. Koks tas autentiškas gyvenimas? Tai savo dėmesio, laiko ir energijos skyrimas Tau svarbiems dalykams, buvimas kasdienybėje per malonumą, lengvumą, priėmimą, dėkingumą. Ir kas svarbiausia - autentiškas gyvenimas kiekvienam yra skirtingas, savas ir unikalus.

Tikiu, kad pokytį visada pradedame kurti savo viduje, o vėliau to atspindys tampa ir mūsų išorinis pasaulis. Kiekvienas mūsų, dažnai net nežinodami ar sąmoningai neketindami, savo gyvenimo pavyzdžiu, mintimis, žodžiais ir poelgiais skleidžiame ratilus - tarsi mažas bangeles, kurios gali metų metus ar net ištisas kartas veikti mūsų artimuosius ir kitus žmones, kaip ratilai vandens telkinyje sklinda tol, kol tampa nematomi, nors net ir tada vanduo milijardosios sekundės dalelės greičiu teberaibuliuoja. Todėl matau didelę prasmę savo veikloje - kartu kurti ir skleisti ratilus, kurie padės ir kitiems atrasti gyvenimo džiaugsmą, prasmę ir vertę, laisvę rinktis save ir savo autentišką gyvenimo kelią.

MANO VIZIJA

woman holding silver iPhone 6
woman holding silver iPhone 6

SUSISIEKIME

Kontaktai:

+370 656 01269
indre@minciuhigiena.lt

Minčių higiena socialiniuose tinkluose:

Ženk pirmą žingsnį į savo pokyčių kelionę ir parašyk man.