Vedu individualias koučingo sesijas ir intuityvias terapines sesijas. Šių sesijų metu padedu žmonėms “apsišvarinti” savo galvoje atliekant minčių higieną, susidėliojant gyvenimo prioritetus, priimant autentiškus gyvenimo sprendimus, kartu atskleidžiam klientų vidinį potencialą ir ieškome motyvacijos keisti ribojančius ir nepatinkančius dalykus, kuriems nuolat eikvojama energija.

Klientai sako, kad su manim lengva atsiverti, paprasta būti savimi, jautiesi išgirstas ir priimtas. Atsiranda daugiau aiškumo ir įkvėpimo veikti, o reikalai pagaliau išjuda į priekį. Keičiasi mąstymo ir elgesio įpročiai, gyvenimas tampa paprastesnis, o tikslai įsikūnija geriausiais būdais. Asmeninio augimo procesas tęsiasi ir pasibaigus bendram darbui. Taigi PER MANE IŠGIRSK SAVE - tai turbūt taikliausias individualios sesijos apibūdinimas.

Pakalbėkime apie tai, kas Tau svarbu! Rezervuok laiką pirmam nemokamam pokalbiui ir galbūt jau po šio susitikimo aiškiau suprasi, kur esi su savo klausimu ir ką nori daryti toliau:

two coffee lattes in yellow cup with saucer on brown wooden table
two coffee lattes in yellow cup with saucer on brown wooden table

MANO PASLAUGOS

white and black signage
white and black signage

"Koks palengvėjimas yra suvokti, kad tas balsas, kurį girdžiu galvoje, nesu aš. Aš esu Tas, kuris jį girdi."

Eckhart Tolle išmintis

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Rūta

Per pastaruosius 7 mėnesius teko patirti visko: emigraciją, naujų klientų paiešką, naujos kalbos ir kultūros priėmimą, socialinių reikalų tvarkymą kitoje šalyje ir n.n. visko... Kaip viską pradėti ir užbaigti ar teisingai yra priimti sprendimai? Žodžiu galvoje išties nebeliko vietos niekam 🤯 Bet! 1 valandos pokalbis! Ir...? Ne, atsakymų, kaip išspręsti problemas - negavau. Bet jų niekas ir neišspręs už tave ir neatsakys kaip elgtis. Smegenų netvarką reikia kartais iškuopti, kaip užleistus namus. Tas pats kaip padaryti reviziją spintoje. Todėl labai džiaugiuosi atradusi Minčių higieną 👍 Aš dabar vėl su "tvarkingom" smegenim, kuriose vėl atsirado vietos! 🤗❤️ Ačiū!! 🤗

Livija

Tavo dėka pradėjau ieškojimus ir pamačiau, kad galima kitaip! Esu be galo tau dėkinga! Indre, darai nuostabų dalyką! Tavo koučingas man buvo didelis atradimas. Norėčiau ir dėl tavęs, ir dėl kitų žmonių, kad kuo daugiau atrastumėt vieni kitus, nes tai kaip tu keiti, uždegi ir nukreipi yra kažkas tokio! Ačiū Tau labai labai! Noriu palinkėti, kad kitus metus pasitiktų tave atradę ir lengviau matantys gyvenimą kuo daugiau žmonių.

woman holding silver iPhone 6
woman holding silver iPhone 6

SUSISIEKIME

Kontaktai:

+370 656 01269
indre@minciuhigiena.lt

Minčių higiena socialiniuose tinkluose:

Ženk pirmą žingsnį į savo pokyčių kelionę ir parašyk man.